Links

Eindejaarsloop

Geschreven door: WOC Recreatielopen op Zondag 18 December 2016 16:11, 1635 keer bekeken

       Eindejaarsloop, AV PEC1910, ZWOLLE, 18 DECEMBER 2016

uitslagenlijst - 1500m

18-12-2016 16:05 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 961 Bengt Veldhuis Zwolle 2005 1e 1.5m 6:49 6:48 13,235 4:32 2 958 Sara Meijer Zwolle 2006 1e 1.5v 6:56 6:56 12,981 4:37 3 936 Vallicia Bouman Zwolle 2006 2e 1.5v 7:24 7:23 12,190 4:56 4 946 Jesper Pauw Zwolle 2007 2e 1.5m 7:29 7:27 12,081 4:59 5 934 Nikita Bos Dalfsen 2006 3e 1.5v 8:11 8:11 10,998 5:27 6 949 Zoe ter Burg Zwolle 2006 4e 1.5v 8:27 8:27 10,651 5:38 7 941 Nathan van der Weerd Zwolle 2008 3e 1.5m 8:28 8:28 10,630 5:38 8 971 Roan Dreuning Zwolle 2009 4e 1.5m 8:32 8:31 10,568 5:41 9 950 Daan van der Sluis Zwolle 2009 5e 1.5m 8:33 8:32 10,547 5:42 10 935 Lars Kok Zwolle 2006 6e 1.5m 9:11 9:10 9,818 6:07 11 947 Vin ter Burg Zwolle 2010 7e 1.5m 9:20 9:20 9,643 6:13 12 945 Jasmijn Schakelaar Zwolle 2007 5e 1.5v 9:37 9:36 9,375 6:24 13 944 Esmee Schakelaar Zwolle 2010 6e 1.5v 9:39 9:37 9,359 6:26 14 925 Wilko van Oenen Zwolle 8e 1.5m 12:30 12:28 7,219 8:20 15 924 Dennis Scholte Zwolle 9e 1.5m 13:20 13:14 6,801 8:53 16 922 Patrick ten Berge Zwolle 10e 1.5m 14:39 14:36 6,164 9:46

uitslagenlijst - 3000m

18-12-2016 16:05 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 966 Valerie Vredenburg Zwolle 2003 1e 3v 6:54 7:22 14:15 14:15 12,632 2 948 Kai ter Burg Zwolle 2004 1e 3m 7:52 8:22 16:13 16:13 11,100 3 952 Cas Rozema Zwolle 2003 2e 3m 7:54 8:27 16:21 16:19 11,032 4 956 Estelle ter Burg Zwolle 2005 2e 3v 8:26 9:10 17:36 17:35 10,237 5 931 Eline Zwolle 2006 3e 3v 8:39 9:44 18:23 18:21 9,809 6 951 Marleen Rozema Zwolle 2005 4e 3v 8:28 10:02 18:29 18:28 9,747 7 942 Celine Kleinlugtebeld Zwolle 2005 5e 3v 8:41 9:50 18:30 18:28 9,747

uitslagenlijst - 5km

18-12-2016 16:05 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 933 Gertjan Tichelaar Oldebroek 1957 1e 5m 18:23 18:23 16,319 3:40 2 869 Hilbert Docter Elburg 1981 2e 5m 19:20 19:19 15,531 3:52 3 978 Dirk-Jan Middelkoop Hattem 1967 3e 5m 20:05 20:04 14,950 4:01 4 938 Geke Kloosterziel Nijmegen 1993 1e 5v 20:11 20:10 14,876 4:02 5 939 Eric Kloosterziel Wezep 1961 4e 5m 20:12 20:11 14,864 4:02 6 964 Linda Eektimmerman Zwolle 1985 2e 5v 22:13 22:11 13,524 4:26 7 930 Richard Zwolle 2003 5e 5m 22:44 22:40 13,235 4:32 8 943 Mike Kleinlugtebeld Zwolle 1970 6e 5m 22:46 22:41 13,226 4:33 9 954 Michael Hooper Lelystad 1995 7e 5m 23:32 23:28 12,784 4:42 10 999 Edward van Vee Zwolle 1965 8e 5m 24:03 23:53 12,561 4:48 11 963 Roelof Pepping Dronten 1947 9e 5m 24:08 24:06 12,448 4:49 12 886 Niels Janzen Zwolle 1967 10e 5m 24:39 24:30 12,245 4:55 13 875 Rianne Rijsdijk Zwolle 1975 3e 5v 24:48 24:44 12,129 4:57 14 998 Inge Molenwijk Zwolle 1968 4e 5v 25:20 25:09 11,928 5:04 15 861 Monique Mijsbeek Zwolle 1966 5e 5v 25:28 25:16 11,873 5:05 16 994 Remmelt Postma Zwolle 1983 11e 5m 26:07 25:54 11,583 5:13 17 879 Robert te Raa Zwolle 1962 12e 5m 26:34 26:28 11,335 5:18 18 995 Esther Kuil Meppel 1989 6e 5v 26:53 26:39 11,257 5:22 19 972 Cees van der Engel Zwolle 1957 13e 5m 28:08 27:56 10,740 5:37 20 989 Monique Nicolaij Wezep 1965 7e 5v 28:08 27:57 10,733 5:37 21 997 Margriet van Bruggen Zwolle 1974 8e 5v 28:24 28:13 10,632 5:40 22 877 Johan Moesman Zwolle 1957 14e 5m 28:36 28:24 10,563 5:43 23 993 Antoinette Wilmot Dalfsen 1968 9e 5v 28:52 28:42 10,453 5:46 24 986 Joost Mulder Zwolle 1979 15e 5m 29:06 29:00 10,345 5:49 25 987 Evelijn Olthof Utrecht 1983 10e 5v 29:13 29:06 10,309 5:50 26 878 Marieke Geerds Zwolle 1973 11e 5v 29:20 29:08 10,297 5:52 27 990 Ton van der Beld Wezep 1959 16e 5m 29:28 29:18 10,239 5:53 28 996 Judith Bosch Zwolle 1965 12e 5v 29:36 29:25 10,198 5:55 29 983 Margreet Noesman Zwolle 13e 5v 29:49 29:36 10,135 5:57 30 955 Richard Vinke Lelystad 1967 17e 5m 29:59 29:55 10,028 5:59 31 985 Herman Edelijn Zwolle 1962 18e 5m 30:22 30:10 9,945 6:04 32 876 Wipi Bromma 1968 14e 5v 30:54 30:48 9,740 6:10 33 929 Vincent Oldenhof Zwolle 19e 5m 30:59 30:44 9,761 6:11 34 885 Co van der Werf - Hahury Zwolle 1955 15e 5v 31:35 31:24 9,554 6:19 35 969 Nico Swart Nieuwleusen 1951 20e 5m 32:09 32:00 9,375 6:25 36 870 Diana vd Steeg Zwolle 1974 16e 5v 32:27 32:17 9,293 6:29 37 982 Corien de Groot Zwolle 1975 17e 5v 33:06 32:52 9,128 6:37 38 981 Maiken Juul Jensen Emmeloord 1969 18e 5v 33:06 32:52 9,128 6:37 39 932 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 21e 5m 34:23 34:14 8,763 6:52 40 940 Jonathan Spijkerman G-Team 22e 5m 35:52 35:44 8,396 7:10 41 928 Sander Keizer Zwolle 23e 5m 35:56 35:47 8,384 7:11 42 926 Sjakko Zwolle 24e 5m 37:04 36:58 8,115 7:24

uitslagenlijst - 10km

18-12-2016 16:04 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 881 Arjen Sanderse Zwolle 1980 1e 10m 18:20 18:23 36:42 36:42 16,349 2 937 Sander Kloosterziel Wezep 1998 2e 10m 20:11 17:06 37:17 37:16 16,100 3 968 Martijn Schakelaar Hattem 1974 3e 10m 18:31 18:55 37:26 37:25 16,036 4 873 Maik Lammertink Oosterwolde 1992 4e 10m 18:50 19:22 38:12 38:10 15,721 5 970 Roel-Jan Heeringa Zwolle 1973 5e 10m 19:00 19:57 38:56 38:56 15,411 6 957 Peter Ligthart Hasselt 1964 6e 10m 20:07 19:30 39:36 39:34 15,164 7 962 Robin Veldhuis Zwolle 1971 7e 10m 19:39 20:09 39:48 39:46 15,088 8 976 Bernard Dummer Zwolle 1962 8e 10m 20:10 19:52 40:01 39:59 15,006 9 977 Bertus Mensink Zwolle 1959 9e 10m 20:13 21:21 41:34 41:31 14,452 10 865 Wesley Pestman Zwolle 1990 10e 10m 20:12 21:45 41:57 41:52 14,331 11 867 Rob Harte Zwolle 1968 11e 10m 21:29 20:53 42:21 42:16 14,196 12 991 Erwin Kreule Nieuwleusen 1976 12e 10m 21:13 21:24 42:37 42:32 14,107 13 953 Rinko Oosterveen Zwolle 1973 13e 10m 21:14 21:44 42:58 42:53 13,991 14 882 Rob ter Heerdt Zwolle 1963 14e 10m 22:28 21:57 44:25 44:21 13,529 15 988 Ronnie Krul Nieuwleusen 1969 15e 10m 22:36 22:05 44:41 44:38 13,443 16 871 Bas Reuvekamp Zwolle 1976 16e 10m 22:39 23:00 45:38 45:33 13,172 17 975 Ferry van Laar Meppel 1983 17e 10m 22:38 23:24 46:02 45:56 13,062 18 980 Frans van Delft Zwolle 1961 18e 10m 24:02 23:15 47:16 47:06 12,739 19 880 Frits Bouwkamp Hasselt 1947 19e 10m 23:53 24:03 47:56 47:53 12,530 20 979 Amyke Veurink Zwolle 1967 1e 10v 24:10 25:18 49:27 49:16 12,179 21 967 Frits Lautenbag Hattem 1948 20e 10m 25:36 26:09 51:45 51:35 11,632 22 959 Paul vd Vinne Hasselt 1984 21e 10m 26:40 25:36 52:16 52:09 11,505 23 984 Eveline de Valk Zwolle 1970 2e 10v 25:37 26:40 52:17 52:09 11,505 24 960 Roelieke Wimmenhove Zwolle 1988 3e 10v 26:40 25:52 52:32 52:25 11,447 25 872 Marcel van Waas Zwolle 1965 22e 10m 26:47 27:32 54:18 54:13 11,067 26 868 Esther Burgman Zwolle 1981 4e 10v 26:47 27:32 54:19 54:14 11,063 27 883 Vera van der Meer Zwolle 1966 5e 10v 30:29 31:54 1:02:22 1:02:13 9,644 28 874 Jacqueline van Hoesel Zwolle 1959 6e 10v 31:51 32:09 1:04:00 1:03:52 9,395

uitslagenlijst - 15km

18-12-2016 16:05 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- --------

1 974 Frank Eikenaar Zwolle 1983 1e 15m 18:28 19:03 19:14 56:45 56:44 2 864 Ronald J Keizer Zwolle 1969 2e 15m 19:59 19:58 20:03 59:59 59:57 3 887 Jarno Takens Zwolle 1982 3e 15m 20:17 21:31 21:15 1:03:02 1:03:00 4 884 Tjeerd Lemstra Zwolle 1984 4e 15m 22:06 22:58 22:52 1:07:55 1:07:52 5 992 Fred Koningstein Dalfsen 1964 5e 15m 22:36 22:58 23:19 1:08:53 1:08:48 6 965 Raymond Vredenburg Zwolle 1968 6e 15m 24:23 24:05 23:18 1:11:46 1:11:40 7 866 Fred van Dam Zwolle 1953 7e 15m 25:09 25:29 24:05 1:14:42 1:14:38 8 863 Henk Norder Zwolle 1957 8e 15m 25:09 25:30 24:40 1:15:18 1:15:14 9 862 Pieter Galema Hattem 1956 9e 15m 25:09 25:21 25:39 1:16:07 1:16:04 10 973 Gerrit Peik Zwolle 1952 10e 15m 27:47 27:39 27:39 1:23:05 1:22:54