Links

AA Landenloop

Geschreven door: WOC Recreatielopen op Vrijdag 25 Mei 2018, 104 keer bekeken


                      UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD 6/7
25-05-2018 22:05                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 42 Simon Muller Zwolle 2011 1e J6-7 4:10 4:08 14,516 4:10 2 19 Job van Dijken Zwolle 2010 2e J6-7 4:15 4:14 14,173 4:15 3 56 Matthijs van Velzen Zwolle 2011 3e J6-7 4:16 4:15 14,118 4:16 4 84 Mees Gijsbertsen Zwolle 2010 4e J6-7 4:17 4:17 14,008 4:17 5 76 Perwer Abdal Zwolle 2011 5e J6-7 4:29 4:29 13,383 4:29 6 67 Jarick Veenstra Zwolle 2011 6e J6-7 4:40 4:39 12,903 4:40 7 9 Sam Panman PEC 1910 2010 7e J6-7 4:40 4:39 12,903 4:40 8 80 Tymen Sinnema Zwolle 2010 8e J6-7 4:40 4:40 12,857 4:40 9 101 Sem de Vries Zwolle 2011 9e J6-7 4:41 4:40 12,857 4:41 10 40 Jonathan Grunder Zwolle 2011 10e J6-7 4:44 4:42 12,766 4:44 11 50 Mirre van den Anker Zwolle 2011 1e M6-7 4:47 4:46 12,587 4:47 12 82 Judith de Jong Daventria 2011 2e M6-7 4:51 4:50 12,414 4:51 13 91 Flynn Lucas Zwolle 2011 11e J6-7 4:56 4:54 12,245 4:56 14 150 Joah Geerds Zwolle 2012 12e J6-7 5:02 4:59 12,040 5:02 15 108 Elin de Noord Zwolle 2010 3e M6-7 5:03 5:01 11,960 5:03 16 146 Abigail van Diermen Zwolle 2011 13e J6-7 5:04 5:03 11,881 5:04 17 73 Eva Slabbekoorn Zwolle 2010 4e M6-7 5:10 5:08 11,688 5:10 18 25 Joshua Pool Zwolle 2010 14e J6-7 5:13 5:10 11,613 5:13 19 166 Lara van den Berg Genemuiden 2012 5e M6-7 5:13 5:11 11,576 5:13 20 142 Silas van Nieukerken Zwolle 2011 15e J6-7 5:13 5:12 11,538 5:13 21 59 Thijs Dekker Zwolle 2010 16e J6-7 5:19 5:18 11,321 5:19 22 16 Sil Lagemaat Zwolle 2010 17e J6-7 5:23 5:20 11,250 5:23 23 157 Tim Zuidema Zwolle 2011 18e J6-7 5:24 5:23 11,146 5:24 24 107 Marit Peters Zwolle 2011 6e M6-7 5:24 5:22 11,180 5:24 25 100 Jens Postma Zwolle 2011 19e J6-7 5:26 5:23 11,146 5:26 26 35 Sem de Vries Zwolle 2011 20e J6-7 5:28 5:24 11,111 5:28 27 167 Sven van den Berg Genemuiden 2012 21e J6-7 5:33 5:31 10,876 5:33 28 155 Simon Schaapman Zwolle 2011 22e J6-7 5:34 5:31 10,876 5:34 29 95 Joppe Kuijpers Zwolle 2011 23e J6-7 5:36 5:35 10,746 5:36 30 145 Hidde Steenbergen Zwolle 2011 24e J6-7 5:37 5:36 10,714 5:37 31 30 Lois van Leussen Zwolle 2012 7e M6-7 5:38 5:35 10,746 5:38 32 71 Stijn Michel Zwolle 2011 25e J6-7 5:38 5:36 10,714 5:38 33 96 Lieke Schlepers Zwolle 2011 8e M6-7 5:40 5:35 10,746 5:40 34 75 Sara Slabbekoorn Zwolle 2012 9e M6-7 5:42 5:40 10,588 5:42 35 37 Seth Poortland Zwolle 2011 26e J6-7 5:43 5:40 10,588 5:43 36 46 Ezra Masotto Zwolle 2011 10e M6-7 5:46 5:46 10,405 5:46 37 152 Noor van Dokkumburg Zwolle 2011 11e M6-7 5:47 5:44 10,465 5:47 38 87 Kai Koch Zwolle 2011 27e J6-7 5:50 5:49 10,315 5:50 39 6 Dagmar Berentschot Zwolle 2011 12e M6-7 5:54 5:51 10,256 5:54 40 154 Jurre Spaaij Zwolle 2010 28e J6-7 5:56 5:55 10,141 5:56 41 102 Fleur Welink Zwolle 2010 13e M6-7 6:14 6:12 9,677 6:14 42 153 Menno Spaaij Zwolle 2012 29e J6-7 6:14 6:14 9,626 6:14 43 22 Jolijn Petrusma Zwolle 2010 14e M6-7 6:19 6:16 9,574 6:19 44 129 Jule Sinnema Zwolle 2012 15e M6-7 6:21 6:16 9,574 6:21 45 103 Mees Welink Zwolle 2011 30e J6-7 6:27 6:25 9,351 6:27 46 79 Isabel van Uden Zwolle 2012 16e M6-7 6:27 6:24 9,375 6:27 47 85 Romayke Winters Zwolle 2010 17e M6-7 6:29 6:28 9,278 6:29 48 28 Hanna Krabbe Zwolle 2010 18e M6-7 6:29 6:26 9,326 6:29 49 86 Floortje Gijsbertsen Zwolle 2012 19e M6-7 6:31 6:31 9,207 6:31 50 62 Thom Pullen Zwolle 2012 31e J6-7 6:43 6:40 9,000 6:43 51 148 Jesse de Vries Zwolle 2014 32e J6-7 6:55 6:51 8,759 6:55


                      UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD 8/9
25-05-2018 22:05                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 125 Lou ter Horst HTC 2008 1e J8-9 3:47 3:47 15,859 3:47 2 43 Susanne Muller PEC 1910 2009 1e M8-9 3:58 3:58 15,126 3:58 3 34 Jonathan van Dam Zwolle 2009 2e J8-9 3:58 3:56 15,254 3:58 4 855 Micha van Nieukerken Zwolle 2010 3e J8-9 3:59 3:59 15,063 3:59 5 4 Joshua Gooijer PEC 1910 2010 4e J8-9 4:06 4:06 14,634 4:06 6 130 Joeri Koopman HTC 2008 5e J8-9 4:08 4:08 14,516 4:08 7 147 Joshua van Diermen Zwolle 2009 6e J8-9 4:08 4:06 14,634 4:08 8 122 Zion Promes HTC 2008 2e M8-9 4:08 4:07 14,575 4:08 9 7 Naomi Lantink PEC 1910 2009 3e M8-9 4:09 4:07 14,575 4:09 10 83 Tim de Jong Daventria 2009 7e J8-9 4:12 4:11 14,343 4:12 11 158 Koen Zuidema Zwolle 2009 8e J8-9 4:21 4:19 13,900 4:21 12 77 Sven van Houten Zwolle 2009 9e J8-9 4:21 4:20 13,846 4:21 13 68 Jesper Peters Zwolle 2009 10e J8-9 4:27 4:25 13,585 4:27 14 131 Storm Dunnink HTC 2008 11e J8-9 4:28 4:27 13,483 4:28 15 137 Laurens van Dis Zwolle 2010 12e J8-9 4:28 4:27 13,483 4:28 16 121 Junior Bosman HTC 2008 13e J8-9 4:29 4:29 13,383 4:29 17 20 Sara van Dijken Zwolle 2008 4e M8-9 4:29 4:27 13,483 4:29 18 123 Benji Oosterbroek HTC 2009 14e J8-9 4:30 4:30 13,333 4:30 19 51 Jules van den Anker Zwolle 2009 15e J8-9 4:32 4:29 13,383 4:32 20 143 Noor Hekkert Zwolle 2009 5e M8-9 4:33 4:31 13,284 4:33 21 24 Feline Koster Zwolle 2010 6e M8-9 4:35 4:34 13,139 4:35 22 156 Kylie Schipper Zwolle 2008 7e M8-9 4:36 4:36 13,043 4:36 23 29 Joas Krabbe Zwolle 2008 16e J8-9 4:43 4:42 12,766 4:43 24 78 Twan van Turennout Zwolle 2009 17e J8-9 4:45 4:43 12,721 4:45 25 27 Levi Brouwer Zwolle 2008 18e J8-9 4:50 4:49 12,457 4:50 26 57 Lisa van Velzen Zwolle 2009 8e M8-9 4:50 4:50 12,414 4:50 27 109 Arwen de Noord Zwolle 2009 9e M8-9 4:58 4:58 12,081 4:58 28 21 Yarah Dekker Zwolle 2009 10e M8-9 4:59 4:59 12,040 4:59 29 94 Timna Kuijpers Zwolle 2008 11e M8-9 5:00 5:00 12,000 5:00 30 54 Erva Akseki Zwolle 2009 12e M8-9 5:04 5:04 11,842 5:04 31 70 Esmee Luesink Zwolle 2009 13e M8-9 5:08 5:06 11,765 5:08 32 99 Daan Laarman Zwolle 2009 19e J8-9 5:08 5:07 11,726 5:08 33 160 Duncan Brouwer Zwolle 2010 20e J8-9 5:15 5:12 11,538 5:15 34 33 Marit Bloemink THOR 2009 14e M8-9 5:15 5:14 11,465 5:15 35 98 Emiel de Zoeten PEC 1910 2010 21e J8-9 5:17 5:17 11,356 5:17 36 134 Sem Schuit HTC 2008 22e J8-9 5:21 5:19 11,285 5:21 37 165 Damian van Waardenberg Zwolle 2008 23e J8-9 5:23 5:21 11,215 5:23 38 170 Joost Luppes - G-Atleet Zwolle 1997 24e J8-9 5:24 5:21 11,215 5:24 39 140 Jarina Toren Zwolle 2009 15e M8-9 5:33 5:31 10,876 5:33 40 106 Laurin van Helden Zwolle 2010 16e M8-9 5:34 5:32 10,843 5:34 41 18 Jenelle Prins PEC 1910 2009 17e M8-9 5:34 5:33 10,811 5:34 42 11 Yalena Stuut Zwolle 2009 18e M8-9 5:35 5:33 10,811 5:35 43 141 Anna Toren Zwolle 2009 19e M8-9 5:35 5:34 10,778 5:35 44 1000 Iwan van der Horst Zwolle 25e J8-9 6:00 5:53 10,198 6:00 45 31 Marin Beunk Zwolle 2009 20e M8-9 6:03 6:01 9,972 6:03 46 97 Fleur Schlepers Zwolle 2009 21e M8-9 6:09 6:08 9,783 6:09 47 60 Noah Brouwer Zwolle 2008 22e M8-9 6:11 6:08 9,783 6:11 48 113 Nick Beusen WIZ 1994 26e J8-9 6:15 6:10 9,730 6:15 49 119 Simon Prins HTC 2010 27e J8-9 6:22 6:22 9,424 6:22 50 118 Mi Won van Rijssen WIZ 1996 23e M8-9 6:24 6:20 9,474 6:24 51 116 Belinda Huisman WIZ 1998 24e M8-9 6:30 6:27 9,302 6:30 52 161 Anouk Grutters Zwolle 2010 25e M8-9 6:38 6:35 9,114 6:38 53 92 Kiki de Wit Zwolle 2009 26e M8-9 6:39 6:37 9,068 6:39 54 172 Mara de Vries - G-Atleet Zwolle 27e M8-9 7:10 7:07 8,431 7:10 55 117 Kim Oostdijk WIZ 1991 28e M8-9 8:02 7:58 7,531 8:02 56 171 Iris Tietema - G-Atleet Zwolle 29e M8-9 9:23 9:18 6,452 9:23


                     UITSLAGENLIJST - 2 KM JEUGD 10-1
25-05-2018 22:06                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 45 Julien Jansen PEC 1910 2006 1e J1012 3:35 3:41 7:16 7:16 16,514 2 162 Clay Oosterbroek Zwolle 2006 2e J1012 3:36 4:01 7:36 7:36 15,789 3 5 Tristan de Haan Zwolle 2007 3e J1012 3:46 3:57 7:42 7:41 15,618 4 44 Sara Meijer PEC 1910 2006 1e M1012 3:50 3:55 7:45 7:45 15,484 5 138 Vincent van Dis Zwolle 2006 4e J1012 3:57 3:55 7:52 7:51 15,287 6 169 Eline Berger Zwolle 2008 2e M1012 3:54 4:00 7:53 7:53 15,222 7 2 Naomi Gooijer PEC 1910 2006 3e M1012 4:00 3:56 7:56 7:55 15,158 8 63 Batur Kelsaka Zwolle 2006 5e J1012 3:53 4:03 7:56 7:54 15,190 9 1 Thijs van Vilsteren Zwolle 2005 6e J1012 4:06 3:51 7:56 7:55 15,158 10 17 Luuk Mondria Zwolle 2006 7e J1012 4:01 4:25 8:26 8:25 14,257 11 111 Danika de Hoogh Zwolle 2007 4e M1012 4:05 4:32 8:37 8:35 13,981 12 41 Olaf Souren PEC 1910 2006 8e J1012 4:23 4:17 8:40 8:39 13,873 13 48 Milan van Leussen Zwolle 2006 9e J1012 4:14 4:28 8:41 8:40 13,846 14 88 Noah Brands Zwolle 2008 10e J1012 4:17 4:25 8:42 8:39 13,873 15 110 Julian van Pijkeren PEC 1910 2006 11e J1012 4:24 4:18 8:42 8:41 13,820 16 159 Zoe ter Burg Zwolle 2006 5e M1012 4:17 4:27 8:43 8:43 13,767 17 69 Manuel Drewes Zwolle 2007 12e J1012 4:24 4:29 8:52 8:50 13,585 18 3 Jaera Gooijer PEC 1910 2007 6e M1012 4:25 4:28 8:53 8:52 13,534 19 89 Levi Goldsteen PEC 1910 2007 13e J1012 4:26 4:28 8:53 8:53 13,508 20 66 Ifeanyi Odedo Zwolle 2007 14e J1012 4:25 4:35 8:59 8:57 13,408 21 65 Jelmer van Eijndhoven Zwolle 2006 15e J1012 4:26 4:33 8:59 8:57 13,408 22 168 Niels Berger Zwolle 2006 16e J1012 4:48 4:16 9:03 9:02 13,284 23 132 Dylan Hielckert HTC 2008 17e J1012 4:13 4:53 9:06 9:06 13,187 24 74 Noud Boxma Zwolle 2005 18e J1012 4:26 4:49 9:15 9:14 12,996 25 58 Thomas van Velzen Zwolle 2007 19e J1012 4:47 4:39 9:25 9:24 12,766 26 149 Thijmen Denkers Zwolle 2005 20e J1012 4:35 4:55 9:29 9:27 12,698 27 8 Jesse Panman Zwolle 2008 21e J1012 4:49 4:44 9:33 9:31 12,609 28 93 Manu de Wit Zwolle 2006 22e J1012 4:35 4:59 9:33 9:33 12,565 29 174 Thijmen Kuiken Zwartsluis 2008 23e J1012 4:38 4:59 9:36 9:33 12,565 30 105 Elies van Helden Zwolle 2007 7e M1012 4:30 5:20 9:50 9:48 12,245 31 173 Roselieke Kuiken Zwartsluis 2006 8e M1012 4:42 5:09 9:51 9:48 12,245 32 133 Costijn Horst HTC 2008 24e J1012 4:56 4:57 9:53 9:52 12,162 33 104 Oscar Sonke Zwolle 2007 25e J1012 4:51 5:04 9:55 9:53 12,142 34 135 Olav Dijkman HTC 2008 26e J1012 5:04 5:07 10:11 10:10 11,803 35 55 Lukas Mulder Zwolle 2008 27e J1012 5:09 5:04 10:12 10:10 11,803 36 47 Mael Fieman Zwolle 2006 28e J1012 5:17 5:02 10:18 10:03 11,940 37 32 Lars Koerhuis Zwolle 2006 29e J1012 5:13 5:08 10:21 10:18 11,650 38 53 Nisa Akseki Zwolle 2007 9e M1012 4:43 5:41 10:23 10:22 11,576 39 39 Esther Grunder PEC 1910 2008 10e M1012 5:09 5:16 10:25 10:23 11,557 40 126 Cinar Ackay HTC 2008 30e J1012 4:27 6:04 10:31 10:30 11,429 41 64 Quinten Kappers Zwolle 2007 31e J1012 4:58 5:43 10:40 10:38 11,285 42 49 Indy van Leussen Zwolle 2007 11e M1012 4:49 5:52 10:41 10:39 11,268 43 163 Alice Oosterbroek Zwolle 2007 12e M1012 5:03 5:42 10:45 10:43 11,198 44 52 Roan de Groodt Zwolle 2007 32e J1012 4:55 5:59 10:54 10:53 11,026 45 61 Saymiera Roosberg Genemuiden 2006 13e M1012 5:18 5:44 11:01 10:59 10,926 46 164 Quinthen van Waardenberg Zwolle 2006 33e J1012 5:41 6:14 11:54 11:52 10,112 47 12 Miryana Stuut Zwolle 2005 14e M1012 6:14 7:16 13:30 13:27 8,922 48 23 Ivana van Waardenberg Zwolle 2005 15e M1012 7:09 10:16 17:24 17:21 6,916


                      UITSLAGENLIJST - 5 KM WEDSTRIJD
25-05-2018 22:06                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 347 Taco Schaaf Phoenix 1987 1e Msen 16:01 16:01 18,730 3:12 2 376 Michiel Veldman ACO Van Elderen 1986 2e Msen 16:27 16:27 18,237 3:17 3 850 Willard Bredewold Zwolle 1984 3e Msen 16:36 16:36 18,072 3:19 4 583 Olivier van Noort vd Capellen SG 2003 4e Msen 17:10 17:09 17,493 3:26 5 239 Arjen Sanderse PEC 1910 1980 1e M35 17:19 17:18 17,341 3:27 6 392 Jorn Lammers ACO Van Elderen 1994 5e Msen 17:31 17:31 17,127 3:30 7 309 Anne Velema BB lopers 1980 2e M35 17:54 17:54 16,760 3:34 8 361 Hellen Berger-de Vries BB lopers 1979 1e V35 18:17 18:17 16,408 3:39 9 273 Gido Scherphof Vriezenveen 2000 6e Msen 18:18 18:18 16,393 3:39 10 307 Kevin Diender PEC 1910 1981 3e M35 18:28 18:27 16,260 3:41 11 410 Jelle Willems Zwolle 1993 7e Msen 18:32 18:29 16,231 3:42 12 369 Henri Slabbekoorn Triathlon 1980 4e M35 18:48 18:46 15,986 3:45 13 377 Stef Riemens BB lopers 1963 5e M35 18:50 18:49 15,943 3:46 14 593 Ian van Eerbeek Thorbecke 2001 8e Msen 19:00 18:58 15,817 3:48 15 390 Dennis Brandenburg Steenwijk 1980 6e M35 19:08 19:08 15,679 3:49 16 550 Jars van Essen Meander College 2002 9e Msen 19:14 19:14 15,598 3:50 17 288 Thomas van Pijkeren Zwolle 2000 10e Msen 19:19 19:14 15,598 3:51 18 574 Jaap Huurman Meander College 1979 7e M35 19:26 19:22 15,491 3:53 19 378 Danique Bosgoed PEC 1910 2001 1e Vsen 19:27 19:26 15,437 3:53 20 874 Milan Vloedgraven Heino 1994 11e Msen 19:29 19:28 15,411 3:53 21 283 Rene Kip PEC 1910 1979 8e M35 19:30 19:28 15,411 3:54 22 266 Ernst Hulsman PEC 1910 1970 9e M35 19:35 19:35 15,319 3:55 23 549 Noah van Spijker Meander College 2002 12e Msen 19:44 19:44 15,203 3:56 24 408 Harriet van 't Oever BB lopers 1989 2e Vsen 19:49 19:48 15,152 3:57 25 854 Wouter van Gessel Zwolle 1981 10e M35 19:50 19:50 15,126 3:58 26 318 Olaf Satink PEC 1910 1971 11e M35 19:59 19:57 15,038 3:59 27 397 Berend Schotanus NOP 1971 12e M35 20:00 19:58 15,025 4:00 28 286 Ben Poortland Zwolle 1982 13e Msen 20:03 19:59 15,013 4:00 29 857 Moho Chaigneau Zwolle 2005 14e Msen 20:07 20:06 14,925 4:01 30 245 Jeroen Lems Arnhem 1993 15e Msen 20:10 20:08 14,901 4:02 31 881 Jurgen Hattemerbroek 1977 13e M35 20:15 20:15 14,815 4:03 32 373 Maxwell Bayer Zuidwal 2004 16e Msen 20:16 20:16 14,803 4:03 33 202 Henri Hoek BB lopers 1978 14e M35 20:35 20:33 14,599 4:07 34 317 Bart van den Anker Zwolle 1981 15e M35 20:39 20:36 14,563 4:07 35 589 Bart Hultink Thorbecke 2002 17e Msen 20:51 20:45 14,458 4:10 36 242 Christiaan Huskens Zwolle 1984 18e Msen 20:58 20:56 14,331 4:11 37 518 Daan Wennemars Meander College 2004 19e Msen 21:05 21:01 14,274 4:13 38 536 Thies Meenderman Meander College 2004 20e Msen 21:07 21:05 14,229 4:13 39 587 Ali Asel Farhad Thorbecke 2002 21e Msen 21:08 21:04 14,241 4:13 40 261 Gerben Mijnheer Hasselt 2002 22e Msen 21:14 21:11 14,162 4:14 41 264 Paulo Henselmans Zwolle 2001 23e Msen 21:18 21:14 14,129 4:15 42 505 Jerri Oosterhof Meander College 2004 24e Msen 21:23 21:18 14,085 4:16 43 487 Danny Vos Meander College 2004 25e Msen 21:24 21:21 14,052 4:16 44 879 Erik Souverein Deventer 1966 16e M35 21:27 21:20 14,063 4:17 45 473 Ryan Huisman Meander College 2005 26e Msen 21:29 21:27 13,986 4:17 46 461 Olivier van Benthem Meander College 2005 27e Msen 21:30 21:28 13,975 4:18 47 420 Rogier Harmsen Zwolle 1988 28e Msen 21:31 21:28 13,975 4:18 48 248 Andre van der Beek Zwolle 1979 17e M35 21:40 21:31 13,943 4:20 49 225 Edwin Middelveld Zwolle 1969 18e M35 21:51 21:48 13,761 4:22 50 379 Wessel Bosgoed Zwolle 2004 29e Msen 21:57 21:55 13,688 4:23 51 401 Wolter Beens PEC 1910 1982 19e M35 22:05 22:03 13,605 4:25 52 462 Matthijs van den Berg Meander College 2004 30e Msen 22:06 22:03 13,605 4:25 53 859 Esther Houwaard Zwolle 1975 2e V35 22:17 22:14 13,493 4:27 54 996 Ricky Nieuwenkamp Thorbecke 2001 31e Msen 22:25 22:19 13,443 4:29 55 886 Aryan van der Vis Zwolle 1971 20e M35 22:28 22:20 13,433 4:29 56 702 Johan Hulleman Zwolle 1971 21e M35 22:30 22:00 13,636 4:30 57 888 Sebastiaan Gerlack Zwolle 1981 22e M35 22:34 22:31 13,323 4:30 58 399 Gerben Koopman Zwolle 1975 23e M35 22:38 22:36 13,274 4:31 59 991 Noah Timme Thorbecke 2001 32e Msen 22:39 22:33 13,304 4:31 60 421 Tamara Pleiter Heerde 1987 3e Vsen 22:41 22:17 13,463 4:32 61 581 Nikai Mennink vd Capellen SG 2002 33e Msen 22:45 22:41 13,226 4:33 62 553 Max Postma Meander College 2002 34e Msen 22:45 22:41 13,226 4:33 63 290 Kevin Koobs Zwolle 1992 35e Msen 22:51 22:47 13,168 4:34 64 968 Milan Harbrink Empower 2004 36e Msen 22:54 22:53 13,110 4:34 65 993 Thomas Ballast Thorbecke 2001 37e Msen 22:55 22:48 13,158 4:35 66 564 Erik Venhuizen Meander College 1983 24e M35 22:56 22:52 13,120 4:35 67 303 Hannah Geerlings Zwolle 1992 3e V35 22:56 22:34 13,294 4:35 68 889 Hanke van de Bunt Zwolle 1984 4e Vsen 22:58 22:37 13,265 4:35 69 448 Sander Offereins Meander College 2004 38e Msen 23:01 22:49 13,148 4:36 70 566 John Odinot Meander College 1968 25e M35 23:06 22:58 13,062 4:37 71 954 Bo Stokvis Meander College 2004 5e Vsen 23:07 23:03 13,015 4:37 72 247 Koen Zweers Zwolle 1993 39e Msen 23:07 22:42 13,216 4:37 73 558 Martijn Glasstra Meander College 2003 40e Msen 23:10 23:06 12,987 4:38 74 334 Esmee Smit Zwolle 1991 6e Vsen 23:11 23:04 13,006 4:38 75 348 Gert-Jan van der Linde Zwolle 1989 41e Msen 23:13 22:57 13,072 4:38 76 531 Jasper Holsappel Meander College 2004 42e Msen 23:15 23:10 12,950 4:39 77 985 Thom Kardinaal HTC 2006 43e Msen 23:16 23:14 12,912 4:39 78 591 Daan Eenkhoorn Thorbecke 2000 44e Msen 23:24 23:18 12,876 4:40 79 864 Esther Santbergen Zwolle 1989 7e Vsen 23:28 23:12 12,931 4:41 80 228 Jolanda Regout PEC 1910 1980 4e V35 23:28 23:26 12,802 4:41 81 464 Sebas Dapper Meander College 2005 45e Msen 23:35 23:24 12,821 4:43 82 994 Semih Karakutuk Thorbecke 2001 46e Msen 23:35 23:26 12,802 4:43 83 578 Fleur Voost vd Capellen SG 2004 8e Vsen 23:49 23:44 12,640 4:45 84 208 David Meijer Warmlopers Zwolle 1980 26e M35 23:51 23:32 12,748 4:46 85 998 Melchior Mussche Thorbecke 2001 47e Msen 23:54 23:48 12,605 4:46 86 249 Joep Wolfkamp Zwolle 1970 27e M35 24:06 24:01 12,491 4:49 87 992 Thijs Spigt Thorbecke 2002 48e Msen 24:06 23:57 12,526 4:49 88 268 Myrthe Zuethof Zwolle 2000 9e Vsen 24:12 24:10 12,414 4:50 89 431 David van Bergeijk Meander College 2004 49e Msen 24:15 24:12 12,397 4:51 90 433 Mees Bijlsma Meander College 2005 50e Msen 24:16 24:13 12,388 4:51 91 363 Peter de Weijer PEC 1910 1976 28e M35 24:16 24:12 12,397 4:51 92 519 Jonah Wessels Meander College 2003 51e Msen 24:17 24:12 12,397 4:51 93 540 Gijs Prigge Meander College 2003 52e Msen 24:17 24:12 12,397 4:51 94 291 Guus Grunder Zwolle 1971 29e M35 24:25 24:07 12,440 4:53 95 728 Fenna Boomsma Zwolle 1992 10e Vsen 24:34 24:16 12,363 4:54 96 372 Ramon van den Berg Zwolle 1976 30e M35 24:41 24:31 12,237 4:56 97 332 Barthold Fleming Zwolle 1986 53e Msen 24:43 23:16 12,894 4:56 98 530 Jonne Heeringa Meander College 2004 54e Msen 24:45 24:43 12,138 4:57 99 338 Pim Leutholff Zwolle 1963 31e M35 24:46 24:23 12,303 4:57 100 986 Noel ter Horst HTC 2006 11e Vsen 24:46 24:44 12,129 4:57 101 982 Maurits Prins HTC 2006 55e Msen 24:46 24:45 12,121 4:57 102 872 Annelien Kuiken Zwartsluis 2004 12e Vsen 24:50 24:45 12,121 4:58 103 414 Claartje Boote Zwolle 1985 13e Vsen 24:52 24:35 12,203 4:58 104 523 Ruben Bosch Meander College 2004 56e Msen 24:54 24:49 12,089 4:58 105 403 Remmelt Postma Zwolle 1983 57e Msen 24:54 24:44 12,129 4:58 106 526 Martijn van Dam Meander College 2004 58e Msen 25:01 24:49 12,089 5:00 107 238 Marloes Van der Kamp Zwolle 1980 5e V35 25:02 24:57 12,024 5:00 108 251 Julia Goldsteen Zwolle 2005 14e Vsen 25:05 25:04 11,968 5:01 109 887 Maaike Greve Zwolle 2000 15e Vsen 25:11 24:53 12,056 5:02 110 973 Joran Hersevoort Empower 1993 59e Msen 25:15 24:47 12,105 5:03 111 689 Diana van Dam Zwolle 1980 6e V35 25:16 24:46 12,113 5:03 112 959 Mark Herssevoort Empower 1996 60e Msen 25:18 24:51 12,072 5:03 113 319 Gerda van de Bunt Zwolle 1979 7e V35 25:19 24:59 12,008 5:03 114 371 Hermie Drenth PEC 1910 1967 8e V35 25:27 25:16 11,873 5:05 115 244 Wybren Tjeerdsma Zwolle 1992 61e Msen 25:32 25:16 11,873 5:06 116 594 Jannes Kleinlugtenbeld Thorbecke 2002 62e Msen 25:34 25:29 11,772 5:06 117 597 Kevin de Jong Thorbecke 2002 63e Msen 25:36 25:30 11,765 5:07 118 254 Mirna Ahmethodzic Den Ham Ov 1991 16e Vsen 25:38 25:14 11,889 5:07 119 595 Jesse Hasewinkel Thorbecke 2002 64e Msen 25:38 25:31 11,757 5:07 120 352 Jasper Kok Zwolle 2004 65e Msen 25:50 25:46 11,643 5:10 121 112 Hannah de Hoogh Zwolle 2007 17e Vsen 25:51 25:41 11,681 5:10 122 362 Iris Murk Zwolle 1978 9e V35 25:51 25:40 11,688 5:10 123 354 Marije Ruijter Zwolle 1981 10e V35 25:53 25:46 11,643 5:10 124 304 Floris van Benthem Zwolle 2003 66e Msen 25:58 25:49 11,620 5:11 125 860 Lucas Snellink Zwolle 2004 67e Msen 26:11 25:59 11,546 5:14 126 660 Evelien Smallenbroek Zwolle 1989 18e Vsen 26:15 26:03 11,516 5:15 127 213 Cor van den Berg Hattem 1948 32e M35 26:16 26:07 11,487 5:15 128 573 Chris Eilander Meander College 1993 68e Msen 26:17 26:02 11,524 5:15 129 229 Thijs van Jaarsveld vd Capellen SG 2005 69e Msen 26:23 26:17 11,414 5:16 130 384 Gerralt Landman Zwolle 1985 70e Msen 26:23 26:11 11,458 5:16 131 230 Werner Schoenman Zwolle 1973 33e M35 26:24 26:18 11,407 5:16 132 969 Ilse Krist Empower 1999 19e Vsen 26:29 26:03 11,516 5:17 133 966 Gerard Krist Empower 1969 34e M35 26:37 26:11 11,458 5:19 134 328 Julian Riesebosch Zwolle 2003 71e Msen 26:38 26:27 11,342 5:19 135 335 Harrie Poll PEC 1910 1958 35e M35 26:39 26:11 11,458 5:19 136 400 Kim Schutte Lierderholthuis 1989 20e Vsen 26:40 26:34 11,292 5:20 137 404 Esther Kuil Zwolle 1989 72e Msen 26:40 26:30 11,321 5:20 138 958 Ed Britstra Zwolle 1960 36e M35 26:47 26:40 11,250 5:21 139 270 Martijn Siffels Zwolle 1974 37e M35 26:48 26:07 11,487 5:21 140 294 Jan Muller Zwolle 1975 38e M35 26:51 26:14 11,436 5:22 141 423 Mieke Sellis Staphorst 1959 11e V35 26:55 26:52 11,166 5:23 142 856 Diesmer Vlieger Zwolle 1969 39e M35 26:59 26:57 11,132 5:23 143 234 Stefanie Jansen PEC 1910 1984 21e Vsen 26:59 26:49 11,187 5:23 144 492 Dalym Ali Meander College 2003 73e Msen 27:01 26:49 11,187 5:24 145 590 Chris Otten Thorbecke 2002 74e Msen 27:06 26:59 11,118 5:25 146 355 Senna Bril Zwolle 2006 75e Msen 27:10 26:44 11,222 5:26 147 263 Giny Garst Zwolle 1963 12e V35 27:14 27:04 11,084 5:26 148 246 Natasja Nibourg Wezep 1990 22e Vsen 27:15 26:53 11,159 5:27 149 851 Maarten Tuin Heerde 1989 76e Msen 27:15 26:52 11,166 5:27 150 984 Collin Overink HTC 2005 77e Msen 27:16 27:13 11,023 5:27 151 241 Evert-Jan Meijers Zwolle 1957 40e M35 27:16 27:07 11,063 5:27 152 873 Laura Nijdam Nieuwleusen 2001 23e Vsen 27:29 27:22 10,962 5:29 153 426 Teresa de Hoogh Zwolle 2007 24e Vsen 27:37 27:26 10,936 5:31 154 425 Mireya de Hoogh Zwolle 1999 25e Vsen 27:37 27:26 10,936 5:31 155 588 Astrid Uitslag Thorbecke 2002 26e Vsen 27:38 27:28 10,922 5:31 156 310 Melle Nusman Zwolle 2005 78e Msen 27:38 27:26 10,936 5:31 157 444 Noah Isenia Meander College 2005 79e Msen 27:38 27:27 10,929 5:31 158 470 Pepijn Hakstege Meander College 2005 80e Msen 27:38 27:27 10,929 5:31 159 306 Mark van Houdt Zwolle 1990 81e Msen 27:41 27:06 11,070 5:32 160 582 Norah Keitz vd Capellen SG 2004 27e Vsen 27:49 27:44 10,817 5:33 161 970 Rodney Visscher Empower 1999 82e Msen 27:51 27:49 10,785 5:34 162 422 Frits Lautenbag De Gemzen 1948 41e M35 27:52 27:28 10,922 5:34 163 995 Sanne Kooistra Thorbecke 2002 28e Vsen 27:53 27:34 10,883 5:34 164 224 Hesme Naberman Sint Jansklooster 1999 29e Vsen 27:53 27:23 10,956 5:34 165 704 Tom van Benthem Zwolle 1965 42e M35 27:53 27:45 10,811 5:34 166 503 Tijn Nieuwenhuis Meander College 2005 83e Msen 27:55 27:43 10,824 5:35 167 585 Yara Schipper vd Capellen SG 2003 30e Vsen 27:55 27:46 10,804 5:35 168 875 Sem Geerds Zwolle 2005 84e Msen 27:55 27:31 10,902 5:35 169 580 Maya van Brenk vd Capellen SG 2003 31e Vsen 27:56 27:47 10,798 5:35 170 598 Kirsten Dekker Thorbecke 2002 32e Vsen 27:57 27:37 10,863 5:35 171 321 Julia Mulder Zwolle 2001 33e Vsen 27:58 27:34 10,883 5:35 172 320 Sofie Mulder Zwolle 2003 34e Vsen 27:59 27:36 10,870 5:35 173 983 Micah Lok HTC 2005 85e Msen 28:03 28:01 10,708 5:36 174 398 Cerinthe Versluis Zwolle 1981 13e V35 28:08 27:53 10,759 5:37 175 532 Robin ter Horst Meander College 2004 86e Msen 28:11 28:04 10,689 5:38 176 962 Thijmen de Lange Empower 2003 87e Msen 28:11 28:10 10,651 5:38 177 305 Simone Brands Hattem 1973 14e V35 28:12 27:41 10,837 5:38 178 525 Stijn Brinksma Meander College 2003 88e Msen 28:13 28:01 10,708 5:38 179 495 Rosa Buning Meander College 2003 35e Vsen 28:15 28:03 10,695 5:39 180 501 Marcel Kroon Meander College 2004 89e Msen 28:18 28:06 10,676 5:39 181 287 Hannie van Dijk Zwolle 1986 36e Vsen 28:19 28:15 10,619 5:39 182 341 Jeannet Rodermond Zwolle 1971 15e V35 28:20 28:04 10,689 5:40 183 515 Daan Tuinman Meander College 2004 90e Msen 28:21 28:09 10,657 5:40 184 541 Marith Schouten Meander College 2003 37e Vsen 28:22 28:12 10,638 5:40 185 375 Anne Veeninga Leeuwarden 1992 38e Vsen 28:22 28:13 10,632 5:40 186 374 Lisanne Knoop Zwolle 1992 39e Vsen 28:22 28:13 10,632 5:40 187 340 Nathalie Vd Eyssel-Fader Eerbeek 1973 16e V35 28:23 27:44 10,817 5:40 188 271 Jan van der Meulen Zwolle 1963 43e M35 28:30 28:01 10,708 5:42 189 387 Esther Vos Zwolle 1998 40e Vsen 28:33 28:25 10,557 5:42 190 368 Harriet Kloosterman Zwolle 1970 17e V35 28:34 28:30 10,526 5:42 191 393 Marry Hooijer Zwolle 1953 18e V35 28:35 28:27 10,545 5:43 192 356 Wilma Bril Zwolle 1978 19e V35 28:36 28:10 10,651 5:43 193 667 Tonny Holleboom Broekland Ov 1953 44e M35 28:36 28:01 10,708 5:43 194 539 Jasmijn Popken Meander College 2004 41e Vsen 28:37 28:27 10,545 5:43 195 504 Mila Noordman Meander College 2003 42e Vsen 28:37 28:27 10,545 5:43 196 467 Danielle Eilander Meander College 2005 43e Vsen 28:38 28:24 10,563 5:43 197 311 Jacqueline Bouwmeester PEC 1910 1965 20e V35 28:38 28:09 10,657 5:43 198 877 Paul van der Molen Zwolle 1966 45e M35 28:39 28:25 10,557 5:43 199 428 Maarten van Beers Meander College 2005 91e Msen 28:40 28:25 10,557 5:44 200 441 Jesse Hetjes Meander College 2005 92e Msen 28:41 28:26 10,551 5:44 201 411 Gert Gelderblom Zwolle 1965 46e M35 28:43 28:16 10,613 5:44 202 385 Marlies van den Berg Zwolle 1989 44e Vsen 28:43 28:17 10,607 5:44 203 252 Judith Gelderblom Zwolle 1992 45e Vsen 28:43 28:16 10,613 5:44 204 981 Kjelld Willems HTC 2005 93e Msen 28:46 28:44 10,441 5:45 205 333 Daisy Smeekes Zwolle 1989 46e Vsen 28:46 28:12 10,638 5:45 206 987 Keyon Gelderblom HTC 2006 94e Msen 28:46 28:44 10,441 5:45 207 396 Joanka Jongsma Zwolle 1987 47e Vsen 28:49 28:09 10,657 5:45 208 281 Anne van Leussen-Jamdagni Zwolle 1984 48e Vsen 28:54 28:40 10,465 5:46 209 579 Lisanne Jansen-Rodriquez vd Capellen SG 2001 49e Vsen 28:57 28:49 10,411 5:47 210 472 Yannick Huisintveld Meander College 2004 95e Msen 28:59 28:48 10,417 5:47 211 955 Boaz Sheik-Zahari Meander College 2005 96e Msen 29:01 28:49 10,411 5:48 212 207 Katja Scholing Zwolle 1977 21e V35 29:10 28:48 10,417 5:50 213 331 Will de Bondt Nieuwleusen 1953 47e M35 29:12 28:40 10,465 5:50 214 458 Rik Westerink Meander College 2005 97e Msen 29:13 29:06 10,309 5:50 215 480 Diede Sikkema Meander College 2005 98e Msen 29:14 29:00 10,345 5:50 216 483 Lisa Tijhuis Meander College 2005 50e Vsen 29:15 29:02 10,333 5:51 217 416 Aly de Vries Zwolle 1980 22e V35 29:15 29:07 10,303 5:51 218 486 Fabienne Vlieger Meander College 2005 51e Vsen 29:15 29:02 10,333 5:51 219 511 Manon Smook Meander College 2003 52e Vsen 29:18 29:06 10,309 5:51 220 450 Ivan Runhart Meander College 2005 99e Msen 29:19 29:11 10,280 5:51 221 596 Julia Booijink Thorbecke 2002 53e Vsen 29:23 29:14 10,262 5:52 222 575 Brenda Vermeer vd Capellen SG 1982 23e V35 29:23 29:14 10,262 5:52 223 520 Twan Wijdenes Meander College 2004 100e Msen 29:25 29:12 10,274 5:53 224 456 Esmee Vos Meander College 2005 54e Vsen 29:26 28:57 10,363 5:53 225 326 Martijn Bijker Zwolle 1976 48e M35 29:27 29:11 10,280 5:53 226 299 Tijn Korterik Zwolle 2005 101e Msen 29:33 29:12 10,274 5:54 227 302 Lilo Saywell Zwolle 2004 102e Msen 29:34 29:13 10,268 5:54 228 233 Jetteke Hobbeling Oosterwolde Gld 1976 24e V35 29:35 29:09 10,292 5:55 229 206 Herman Zielhuis Zwolle 1962 49e M35 29:36 29:16 10,251 5:55 230 407 Peter van Koulil PEC 1910 1954 50e M35 29:39 29:15 10,256 5:55 231 255 Sead Ahmethodzic Den Ham Ov 1960 51e M35 29:40 29:14 10,262 5:56 232 508 Job Reins Meander College 2004 103e Msen 29:44 29:10 10,286 5:56 233 475 Stefanie van Kester Meander College 2005 55e Vsen 29:48 29:38 10,124 5:57 234 533 Frank Hulsbergen Meander College 2004 104e Msen 29:48 29:14 10,262 5:57 235 562 Joke Vos Meander College 1983 56e Vsen 29:51 29:36 10,135 5:58 236 963 Frederique Beens Empower 2000 57e Vsen 29:53 29:27 10,187 5:58 237 209 Stijntje Sabine Koster Zwolle 1981 25e V35 29:55 29:25 10,198 5:59 238 871 Moniek Klein Meppel 1984 58e Vsen 29:55 29:14 10,262 5:59 239 406 Dick Rijers Zwolle 1957 52e M35 29:55 29:53 10,039 5:59 240 884 Tijn Gums Zwolle 2012 105e Msen 29:57 29:50 10,056 5:59 241 412 Srikanth Hari Zwolle 1980 53e M35 29:58 29:52 10,045 5:59 242 336 Ayrton Smit Zwolle 1994 106e Msen 30:00 29:53 10,039 6:00 243 297 Barend Holterman Zwolle 2005 107e Msen 30:01 29:39 10,118 6:00 244 298 Marieke Brouwer Zwolle 1969 26e V35 30:01 29:41 10,107 6:00 245 862 Martijn Kleingeerts Zwolle 1969 54e M35 30:02 29:41 10,107 6:00 246 867 Zane Jaundzeikare Meppel 1989 59e Vsen 30:04 29:51 10,050 6:00 247 989 Ilse van Aalderen Thorbecke 2001 60e Vsen 30:05 29:46 10,078 6:01 248 999 Marijn van Bremen Thorbecke 2002 108e Msen 30:18 29:58 10,011 6:03 249 496 Lesley van Dommelen Meander College 2004 109e Msen 30:18 30:06 9,967 6:03 250 212 Kor Eikenaar Zwolle 1975 55e M35 30:19 29:40 10,112 6:03 251 257 Maielle van Gelder PEC 1910 1980 27e V35 30:19 29:39 10,118 6:03 252 429 Daniel van de Belt Meander College 2005 110e Msen 30:20 30:12 9,934 6:04 253 440 Finn Hascher Meander College 2005 111e Msen 30:20 30:12 9,934 6:04 254 468 Joost Grit Meander College 2005 112e Msen 30:22 30:09 9,950 6:04 255 488 Daniel Warlich Meander College 2006 113e Msen 30:22 30:09 9,950 6:04 256 890 Gonnie de Vries Zwolle 1986 61e Vsen 30:23 29:42 10,101 6:04 257 308 Claudia Huijskes Zwolle 1993 62e Vsen 30:27 30:02 9,989 6:05 258 236 Danielle van den Brink Zwolle 1994 63e Vsen 30:35 30:17 9,906 6:07 259 545 Sacha Veltmaat Meander College 2004 114e Msen 30:35 30:24 9,868 6:07 260 314 Annewieke van Maldegem Zwolle 1992 64e Vsen 30:35 30:17 9,906 6:07 261 570 Lisanne Gerrits Meander College 1990 65e Vsen 30:35 30:26 9,858 6:07 262 394 Richard Schraa Zwolle 1976 56e M35 30:42 30:40 9,783 6:08 263 329 Johan Riesebosch Zwolle 1970 57e M35 30:47 30:25 9,863 6:09 264 337 Helga Boes-Betz Zwolle 1969 28e V35 30:49 30:27 9,852 6:09 265 538 Isa Ottens Meander College 2004 66e Vsen 30:49 30:43 9,767 6:09 266 471 Stijn Hekkert Meander College 2005 115e Msen 30:50 30:36 9,804 6:10 267 289 Ivana van Putten Zwolle 1973 29e V35 30:50 30:18 9,901 6:10 268 474 Sanne Kardinaal Meander College 2005 67e Vsen 30:50 30:40 9,783 6:10 269 554 Gina Kartenberg Meander College 2002 68e Vsen 30:57 30:47 9,746 6:11 270 232 Milena Naberman Sint Jansklooster 1976 30e V35 30:58 30:28 9,847 6:11 271 204 Hans van der Vegt Zwolle 1958 58e M35 31:08 30:48 9,740 6:13 272 852 Martijn Poortvliet Zwolle 1979 59e M35 31:08 30:37 9,799 6:13 273 997 Milou Rodink Thorbecke 2002 69e Vsen 31:08 31:03 9,662 6:13 274 853 Jantine Klomp Zwolle 1988 70e Vsen 31:10 30:39 9,788 6:14 275 395 Tineke Timmerman Zwolle 1987 71e Vsen 31:11 31:08 9,636 6:14 276 447 Luuk Klaassen Meander College 2005 116e Msen 31:13 31:05 9,651 6:14 277 227 Marijke Wortelboer Zwolle 1984 72e Vsen 31:15 31:09 9,631 6:15 278 452 Jeroen Schouten Meander College 2005 117e Msen 31:23 31:15 9,600 6:16 279 432 Huub Beverwijk Meander College 2005 118e Msen 31:23 31:15 9,600 6:16 280 175 Wouter Koning - G-Atleet Zwolle 1978 60e M35 31:25 30:59 9,683 6:17 281 370 Jaap Wams Zwolle 1956 61e M35 31:34 31:29 9,529 6:18 282 563 Bert Lokate Meander College 1993 119e Msen 31:42 31:27 9,539 6:20 283 861 Dorine Snellink Zwolle 1975 31e V35 31:46 31:31 9,519 6:21 284 555 Manon Reins Meander College 2002 73e Vsen 31:46 31:37 9,489 6:21 285 477 Arend Prins Meander College 2005 120e Msen 31:48 31:35 9,499 6:21 286 346 Maurits de Jong Zwolle 1989 121e Msen 31:49 31:33 9,509 6:21 287 878 Laura van der Moolen Zwolle 2001 74e Vsen 31:50 31:36 9,494 6:22 288 292 Chantal Jetten Zwolle 1979 32e V35 31:51 31:37 9,489 6:22 289 451 Bart Schouten Meander College 2005 122e Msen 31:51 31:43 9,459 6:22 290 858 Jan Boes Zwolle 1967 62e M35 31:53 31:30 9,524 6:22 291 490 Lucas van Zuijdam Meander College 2005 123e Msen 31:56 31:44 9,454 6:23 292 510 Beau-Dean van Schubert Meander College 2004 124e Msen 31:57 31:45 9,449 6:23 293 419 Annemiek Pleiter Heerde 1958 33e V35 31:58 31:34 9,504 6:23 294 457 Matthijs Weideman Meander College 2005 125e Msen 32:00 31:44 9,454 6:24 295 316 Esther Veldman Zwolle 1977 34e V35 32:01 31:43 9,459 6:24 296 278 Jules ten Berge Zwolle 1943 63e M35 32:05 31:36 9,494 6:25 297 506 Richt Peterson Meander College 2004 126e Msen 32:06 31:31 9,519 6:25 298 424 Margriet Lok Zwolle 1986 75e Vsen 32:06 31:53 9,409 6:25 299 350 Tim Tadema Zwolle 1993 127e Msen 32:07 31:25 9,549 6:25 300 351 Eren ozcan Zwolle 1996 128e Msen 32:07 31:25 9,549 6:25 301 535 Lois Lambers Meander College 2003 76e Vsen 32:07 31:32 9,514 6:25 302 972 Edgar Hersevoort Empower 1993 129e Msen 32:16 31:49 9,429 6:27 303 205 Eelco Mulder Zwolle 1976 64e M35 32:20 31:59 9,380 6:28 304 339 Joanni Konjanan Zwolle 1986 77e Vsen 32:23 31:44 9,454 6:28 305 358 Harm van der Vegt Zwolle 1993 130e Msen 32:32 31:56 9,395 6:30 306 282 Miriam Wijermars Zwolle 1979 35e V35 32:32 31:57 9,390 6:30 307 382 Suzanne Crombach Nieuwleusen 1978 36e V35 32:33 31:57 9,390 6:30 308 296 Dieneke Colenbrander Zwolle 1951 37e V35 32:34 32:06 9,346 6:30 309 325 Esther Bijker Zwolle 1976 38e V35 32:42 32:27 9,245 6:32 310 436 Daan Dieleman Meander College 2005 131e Msen 32:54 32:39 9,188 6:34 311 446 Laura Jutten Meander College 2005 78e Vsen 33:02 32:34 9,212 6:36 312 455 Tirza Uitslag Meander College 2005 79e Vsen 33:03 32:34 9,212 6:36 313 592 Demi Eijkelkamp Thorbecke 2002 80e Vsen 33:23 33:03 9,077 6:40 314 516 Ming-Jeng Vahl Meander College 2005 132e Msen 33:27 32:48 9,146 6:41 315 524 Bethany Bremer Meander College 2004 81e Vsen 33:30 32:51 9,132 6:42 316 443 Karlijn Hulsing Meander College 2005 82e Vsen 33:32 33:04 9,073 6:42 317 975 Yoeri van Enkhuijzen Verdone 2000 133e Msen 33:33 33:03 9,077 6:42 318 976 Willem Scholten Verdone 1997 134e Msen 33:37 33:08 9,054 6:43 319 568 Andre Blom Meander College 1955 65e M35 33:38 33:01 9,086 6:43 320 569 Maik Roelofs Meander College 1977 66e M35 33:38 33:01 9,086 6:43 321 274 Ida Lantink Zwolle 1983 39e V35 33:39 33:03 9,077 6:43 322 367 Pearly Hamstra Hasselt 1981 40e V35 33:44 33:22 8,991 6:44 323 405 Aurel Rasmioen Zwolle 1976 67e M35 33:44 33:25 8,978 6:44 324 353 John van Dijk Zwolle 1978 68e M35 33:44 33:22 8,991 6:44 325 342 Aisha Hill Zwolle 1983 41e V35 33:59 33:24 8,982 6:47 326 343 Edwin Leatemia PEC 1910 1963 69e M35 33:59 33:23 8,987 6:47 327 381 Linda Kragt Nieuwleusen 1985 83e Vsen 34:00 33:24 8,982 6:48 328 442 Lieselore van der Horst Meander College 2005 84e Vsen 34:18 33:49 8,871 6:51 329 497 Owen Fleming Meander College 2004 135e Msen 34:20 33:41 8,906 6:52 330 360 Irma Jansen Zwolle 1966 42e V35 34:28 34:11 8,776 6:53 331 891 Nico Swart Nieuwleusen 1951 70e M35 34:32 34:13 8,768 6:54 332 218 Henrike Ottens Zwolle 1981 43e V35 34:32 34:14 8,763 6:54 333 882 Arianne Heideman Wijhe 1995 85e Vsen 34:36 34:01 8,819 6:55 334 315 Annemarie Veldman Zwolle 1979 44e V35 35:01 34:43 8,641 7:00 335 534 Frederique Junte Meander College 2004 86e Vsen 35:26 35:20 8,491 7:05 336 344 Rilana Souhuwat Zwolle 1984 87e Vsen 35:26 34:52 8,604 7:05 337 345 Celeste Konjanan Zwolle 1980 45e V35 35:26 34:52 8,604 7:05 338 256 Azra Ahmethodzic Den Ham Ov 1958 46e V35 35:30 35:05 8,551 7:06 339 221 Niek Koppenaal Zwolle 1990 136e Msen 35:32 35:00 8,571 7:06 340 222 Loes Koppenaal-Rave Zwolle 1987 88e Vsen 35:32 35:00 8,571 7:06 341 957 Ab Koetsier AV Holten 1946 71e M35 35:46 35:28 8,459 7:09 342 427 Petra van Dijken Zwolle 1982 47e V35 35:47 35:06 8,547 7:09 343 279 Herma Potzsch Zwolle 1970 48e V35 36:24 36:22 8,249 7:16 344 437 Dion van Ek Meander College 2005 137e Msen 36:27 36:15 8,276 7:17 345 217 Hilly Smit Zwolle 1957 49e V35 36:36 36:21 8,253 7:19 346 277 Janneke Leistra Enschede 1988 89e Vsen 36:49 36:32 8,212 7:21 347 430 Leroy van den Berg Meander College 2004 138e Msen 36:51 36:36 8,197 7:22 348 276 Febe Boerman IJsselmuiden 1980 50e V35 36:51 36:34 8,204 7:22 349 560 Denise ten Damme Meander College 1995 90e Vsen 36:52 36:10 8,295 7:22 350 559 Mirjam Borghuis Meander College 1984 91e Vsen 36:53 36:11 8,291 7:22 351 383 Gerda van Turennout Zwolle 1983 51e V35 37:03 36:33 8,208 7:24 352 413 Anniek Ubels Zwolle 1989 92e Vsen 37:28 36:53 8,134 7:29 353 260 Cindy van Dalfsen Zwolle 1977 52e V35 38:17 38:01 7,891 7:39 354 460 Zoe Bakarbessy Meander College 2005 139e Msen 38:42 38:32 7,785 7:44 355 481 Ruth Sleurink Meander College 2004 93e Vsen 38:42 38:33 7,782 7:44 356 267 Florine Arenberg Zwolle 1973 53e V35 38:43 38:36 7,772 7:44 357 324 Ankie de Vries Zwolle 1968 54e V35 39:26 38:54 7,712 7:53 358 979 Nick van Dalfsen Verdone 1981 72e M35 39:55 39:25 7,611 7:59 359 980 Samuela Verdone Verdone 1982 55e V35 39:55 39:25 7,611 7:59 360 499 Jill Hol Meander College 2003 94e Vsen 40:22 40:09 7,472 8:04 361 323 Ina Blaauwgeers Zwolle 1967 56e V35 40:43 40:10 7,469 8:08 362 544 Julia van Unen Meander College 2004 95e Vsen 41:14 40:38 7,383 8:14 363 285 Nathan van Dam Zwolle 1979 73e M35 42:47 42:41 7,029 8:33 364 380 Sanne Freriks Raalte 2000 96e Vsen 44:01 43:58 6,823 8:48 365 280 Miranda Potzsch Zwolle 1997 97e Vsen 44:01 43:58 6,823 8:48 366 330 Pamela Bruens Nieuwleusen 1961 57e V35 44:05 43:31 6,894 8:49 367 365 Sandra Tatje Zwolle 1963 58e V35 46:31 45:53 6,538 9:18 368 366 Rino Tatje Zwolle 1957 74e M35 46:32 45:54 6,536 9:18


                     UITSLAGENLIJST - 10 KM WEDSTRIJD
25-05-2018 22:06                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 832 Jan Schra BB lopers 1988 1e Msen 16:39 17:29 34:07 34:07 17,587 2 805 Mart van Esterik Dronten 2000 2e Msen 18:00 18:19 36:19 36:19 16,521 3 818 Han Peter Lucas Zwolle 1980 1e M35 17:54 18:28 36:21 36:20 16,514 4 620 Rob Goutbeek Zwolle 1989 3e Msen 18:18 18:25 36:43 36:43 16,341 5 780 Maurits Bloem BB lopers 1981 2e M35 18:56 19:26 38:22 38:21 15,645 6 785 Jarno Dekker PEC 1910 1987 4e Msen 19:18 19:09 38:26 38:25 15,618 7 706 Remco Akse BB lopers 1993 5e Msen 17:49 21:36 39:25 39:25 15,222 8 644 Patrick van Koulil PEC 1910 1986 6e Msen 20:01 19:30 39:30 39:25 15,222 9 295 Izak Hiemstra BB lopers 1969 3e M35 19:29 20:07 39:35 39:34 15,164 10 729 Jeffrey ter Steege PEC 1910 1981 4e M35 19:36 20:20 39:56 39:54 15,038 11 777 Roel-Jan Heeringa PEC 1910 1973 5e M35 19:28 20:47 40:14 40:14 14,913 12 845 Klaas Draaijer De Gemzen 1974 6e M35 20:52 19:41 40:33 40:33 14,797 13 671 Jan Maarten (Warmlopers) Zwolle 1978 7e M35 20:05 20:33 40:37 40:34 14,790 14 809 Siard Jongsma Zwolle 1990 7e Msen 20:59 19:45 40:44 40:42 14,742 15 645 Hans van Berkum Zwolle 1991 8e Msen 19:58 20:51 40:49 40:47 14,712 16 690 Melle Mulder Zwolle 1981 8e M35 20:23 20:48 41:11 41:08 14,587 17 773 Ronny Veldman Zwolle 1970 9e M35 20:57 20:41 41:37 41:23 14,499 18 782 Jonathan Steenbergen Groningen 1992 9e Msen 20:56 20:53 41:49 41:47 14,360 19 837 Alexander van Dalfsen THOR 1981 10e M35 20:04 21:47 41:50 41:49 14,348 20 834 Kristian Geerts Zwolle 1986 10e Msen 20:52 21:01 41:53 41:43 14,383 21 763 Mark Hogeboom BB lopers 1985 11e Msen 21:12 21:06 42:17 42:16 14,196 22 847 Lars Maris Zwolle 1992 12e Msen 20:53 21:25 42:17 42:17 14,190 23 752 Floris van Weringh Zwolle 1977 11e M35 21:08 21:48 42:55 42:53 13,991 24 639 Rinko Oosterveen Zwolle 1973 12e M35 21:09 22:19 43:28 43:25 13,820 25 716 Warner Hoijtink Zwolle 1985 13e Msen 21:31 22:07 43:38 43:31 13,788 26 893 Gerda de Jong Meppel 1975 1e V35 21:37 22:09 43:45 43:42 13,730 27 661 Jeroen Hidding Zwolle 1984 14e Msen 21:20 22:31 43:50 43:42 13,730 28 894 Jeroen Wever Zwolle 1983 13e M35 21:53 22:15 44:08 44:02 13,626 29 750 Dennis Veltman Zwolle 1981 14e M35 21:35 22:43 44:17 44:14 13,564 30 899 Hein Doff Zwolle 1980 15e M35 21:51 22:27 44:18 44:11 13,580 31 814 Arthur Groenink Emmeloord 1978 16e M35 44:20 44:06 13,605 32 819 Remco Broekhuijsen Zwolle 1970 17e M35 22:08 22:14 44:22 44:18 13,544 33 757 Johan van Dijk IJsselmuiden 1968 18e M35 20:52 23:32 44:24 44:21 13,529 34 698 Bart Maarse Zwolle 1985 15e Msen 22:17 22:12 44:29 44:13 13,570 35 635 Henriet Koornberg-Spronk PEC 1910 1978 2e V35 22:18 22:15 44:33 44:31 13,478 36 615 Michel Matteman PEC 1910 1980 19e M35 22:08 22:27 44:35 44:30 13,483 37 638 Maarten Bredewold Kampen 1985 16e Msen 22:37 22:02 44:39 44:31 13,478 38 794 Remko Schaapman PEC 1910 1977 20e M35 22:10 22:42 44:52 44:49 13,388 39 896 Erik Rozeboom Wezep 1979 21e M35 22:36 22:22 44:57 44:54 13,363 40 628 Rob Veldman Zwolle 1962 22e M35 22:06 22:59 45:04 45:02 13,323 41 789 Hans Wieltink Zwolle 1968 23e M35 22:46 22:27 45:13 44:55 13,358 42 633 Gert-Jan van den Brink Zwolle 1985 17e Msen 22:31 22:44 45:15 45:08 13,294 43 643 Martijn Verheule Zwolle 1978 24e M35 22:37 23:08 45:44 45:41 13,134 44 771 Aniek Veldink Zwolle 1990 1e Vsen 23:01 22:47 45:47 45:32 13,177 45 844 Martin Geertsma BB lopers 1980 25e M35 22:56 22:56 45:52 45:38 13,148 46 756 Henco Pullen Zwolle 1983 26e M35 22:57 22:59 45:56 45:51 13,086 47 802 Bert Kleiboer PEC 1910 1965 27e M35 22:53 23:09 46:01 45:51 13,086 48 696 Mike Kleinlugtebeld PEC 1910 1970 28e M35 22:51 23:11 46:01 45:50 13,091 49 870 Herman Bruins Kampen 1965 29e M35 21:59 24:03 46:02 46:00 13,043 50 897 Michiel Bosman Hasselt 1994 18e Msen 22:37 23:26 46:03 46:00 13,043 51 636 Rick Panman PEC 1910 1967 30e M35 21:58 24:15 46:12 46:11 12,992 52 651 Mike Mekking Zwolle 1995 19e Msen 21:57 24:22 46:18 46:08 13,006 53 836 Jordie ter Steege Zwolle 1986 20e Msen 22:30 23:49 46:18 46:16 12,968 54 673 Bokke Klein Zandvoort Zwolle 1988 21e Msen 22:02 24:28 46:29 46:20 12,950 55 816 Ronald Horstman Zwolle 1960 31e M35 23:04 23:30 46:33 46:25 12,926 56 791 Maarten Vos Zwolle 1968 32e M35 23:35 23:14 46:49 46:32 12,894 57 714 Jarne Hemmen Zwolle 2002 22e Msen 23:06 23:48 46:53 46:44 12,839 58 895 Henk van Dorp Zwolle 1990 23e Msen 23:35 23:28 47:02 46:56 12,784 59 797 Gijs Bruinewoud PEC 1910 1996 24e Msen 23:40 23:23 47:02 46:47 12,825 60 795 Aage Blom Genemuiden 1981 33e M35 23:40 23:23 47:03 46:47 12,825 61 679 Martijn Pool Zwolle 1975 34e M35 23:36 23:30 47:06 46:58 12,775 62 621 Remco Jacobs PEC 1910 1963 35e M35 23:02 24:07 47:09 47:04 12,748 63 762 Bram van de Kam Zwolle 1973 36e M35 23:45 23:26 47:11 46:51 12,807 64 799 Matthijs van Slooten Zwolle 1982 37e M35 23:16 24:00 47:15 47:09 12,725 65 669 Quirijn Verlaan Zwolle 1985 25e Msen 23:49 23:33 47:21 47:13 12,707 66 810 Madelon Jongsma Zwolle 1989 2e Vsen 23:32 24:01 47:33 47:30 12,632 67 848 Huib Liefhebber Zwolle 1969 38e M35 24:35 23:10 47:45 47:40 12,587 68 801 Johan Zuidema Zwolle 1983 39e M35 23:52 23:54 47:46 47:28 12,640 69 790 Ton Jager Zwolle 1976 40e M35 24:20 23:27 47:47 47:39 12,592 70 786 Michel Roebersen Zwolle 1984 26e Msen 24:20 23:29 47:49 47:40 12,587 71 631 Jeroen Beekhof Zwolle 1991 27e Msen 23:50 24:00 47:50 47:45 12,565 72 806 Sofie van Boheemen Zwolle 1999 3e Vsen 22:42 25:10 47:52 47:51 12,539 73 700 Mark Groenewoud Zwolle 1993 28e Msen 23:47 24:08 47:54 47:38 12,596 74 721 Louis Zandbergen Zwolle 1957 41e M35 24:11 23:44 47:54 47:34 12,614 75 731 Arjen Langendijk Zwolle 1979 42e M35 24:21 23:34 47:55 47:44 12,570 76 787 Jeremy Sinke Deventer 1987 29e Msen 22:10 25:46 47:55 47:54 12,526 77 812 Martin Zaal Zwolle 1986 30e Msen 22:10 25:46 47:55 47:53 12,530 78 793 Jan-Willem Kalsbeek Zwolle 1982 43e M35 23:06 24:54 48:00 48:00 12,500 79 863 Niels Hetjes Zwolle 1967 44e M35 24:11 23:56 48:07 47:46 12,561 80 774 Henk Ruigrok Zwolle 1960 45e M35 24:20 23:50 48:09 48:01 12,496 81 824 Matthijs Braam Zwolle 1979 46e M35 24:32 23:53 48:24 48:18 12,422 82 803 Jornt Veldink Zwolle 1986 31e Msen 23:52 24:33 48:25 48:10 12,457 83 612 Cyriel Ouwerkerk Zwolle 1973 47e M35 24:41 23:47 48:27 48:14 12,440 84 784 Peter Kuiper Zwolle 1988 32e Msen 23:32 25:00 48:31 48:19 12,418 85 657 Anton Dekker Zwolle 1961 48e M35 24:25 24:07 48:32 48:12 12,448 86 735 Jan Bakker (Warmlopers) Zwolle 1951 49e M35 24:37 23:58 48:35 48:29 12,375 87 798 Richard Borgmeijer Zwolle 1976 50e M35 24:36 24:06 48:42 48:23 12,401 88 880 Patrick Vos Kampen 1973 51e M35 24:31 24:14 48:45 48:39 12,333 89 732 Rens Van der Horst Zwolle 1989 33e Msen 24:30 24:15 48:45 48:39 12,333 90 868 Bas Koekoek Zwolle 1954 52e M35 24:21 24:29 48:50 48:36 12,346 91 778 Antoine Karel Wezep 1978 53e M35 24:37 24:19 48:55 48:44 12,312 92 653 Rene Prins Zwolle 1972 54e M35 24:23 24:41 49:03 48:51 12,282 93 687 Richt Hamstra Deventer 1992 4e Vsen 24:36 24:28 49:04 48:45 12,308 94 605 Tijn van den Hazel Zwolle 1970 55e M35 23:43 25:22 49:05 48:59 12,249 95 807 Maarten Kees Kappenburg Zwolle 1965 56e M35 24:20 24:56 49:15 49:08 12,212 96 726 Martijn Koolstra Zwolle 1989 34e Msen 23:07 26:12 49:19 49:15 12,183 97 759 Daniel Waanders Zwolle 1992 35e Msen 24:40 24:40 49:20 49:08 12,212 98 761 Peter van Engen Zwolle 1975 57e M35 24:40 24:46 49:25 49:14 12,187 99 730 Dennis van Mackelenbergh Zwolle 1975 58e M35 24:41 24:45 49:26 49:20 12,162 100 693 Ricardo Geraerds Thesingh Zeist 1991 36e Msen 25:11 24:19 49:29 49:14 12,187 101 646 Henry Dijkman Zwolle 1970 59e M35 24:31 24:59 49:30 49:17 12,175 102 608 Agnes Anemaat Zwolle 1977 3e V35 25:10 24:20 49:30 49:17 12,175 103 718 Ben Teunissen Kampen 1978 60e M35 24:43 25:01 49:43 49:26 12,138 104 755 Wouter Pol Zwolle 1980 61e M35 24:12 25:32 49:44 49:19 12,166 105 656 Jitske Haanstra Zwolle 1989 5e Vsen 24:31 25:31 50:02 49:45 12,060 106 843 Jan Reuvekamp Zwolle 1963 62e M35 25:21 25:03 50:24 50:05 11,980 107 663 Tonnie Mondria Zwolle 1969 63e M35 24:53 26:01 50:54 50:38 11,850 108 770 Arnout Jalving Dalfsen 1977 64e M35 25:17 25:46 51:03 50:56 11,780 109 666 Wiebe Buter Rouveen 1979 65e M35 25:14 25:52 51:05 50:46 11,819 110 684 Harco Wimmenhove Zwolle 1977 66e M35 25:51 25:18 51:08 50:49 11,807 111 825 Joost Folmer Nunspeet 1990 37e Msen 24:29 26:43 51:11 50:49 11,807 112 682 Peter Willering Zwolle 1975 67e M35 25:50 25:23 51:13 51:05 11,746 113 866 Willem van Helden Zwolle 1979 68e M35 24:59 26:15 51:14 51:02 11,757 114 624 Johan Hukema Zwolle 1966 69e M35 51:19 51:11 11,723 115 675 Emiel Bijkerk PEC 1910 1976 70e M35 25:45 25:39 51:23 51:10 11,726 116 901 Xandrijn Bakker Zwolle 1977 71e M35 23:04 28:22 51:25 51:22 11,681 117 359 Roelof Pepping avVN 1947 72e M35 24:59 26:27 51:25 51:24 11,673 118 744 Frank Nieuwenkamp Zwolle 1958 73e M35 25:26 26:07 51:33 51:23 11,677 119 670 Alex van Rheenen Zwolle 1958 74e M35 25:24 26:12 51:35 51:24 11,673 120 833 Gilles Gerth PEC 1910 1966 75e M35 24:35 27:07 51:41 51:38 11,620 121 898 Rene Bosman Hasselt 1967 76e M35 24:39 27:04 51:42 51:38 11,620 122 830 Robert te Raa PEC 1910 1962 77e M35 24:35 27:08 51:43 51:39 11,617 123 727 Ronald Spaaij Zwolle 1975 78e M35 25:49 26:19 52:07 51:58 11,546 124 617 Mark-Jan Noorman Zwolle 1989 38e Msen 26:51 25:18 52:08 51:54 11,561 125 902 Ronald Harbrink Zwolle 79e M35 26:28 25:45 52:12 52:03 11,527 126 712 Rein Brouwer Zwolle 1985 39e Msen 25:40 26:36 52:15 51:58 11,546 127 788 Reino Rozendaal Zwolle 1980 80e M35 26:49 25:30 52:18 51:56 11,553 128 676 Jurrie Hersevoort Zwolle 1962 81e M35 26:55 25:31 52:25 52:05 11,520 129 681 Frouk Willering Zwolle 1974 4e V35 25:40 26:54 52:34 52:26 11,443 130 815 Anneke Venema Zwolle 1963 5e V35 26:12 26:36 52:47 52:31 11,425 131 710 Marigje Schaap Zwolle 1984 6e Vsen 26:09 26:50 52:59 52:52 11,349 132 831 Marije Neuteboom Zwolle 1978 6e V35 26:11 26:52 53:02 52:51 11,353 133 745 Pjotr Hilberink Zwolle 1977 82e M35 27:10 26:14 53:23 53:01 11,317 134 650 Niek Blokland Zwolle 1990 40e Msen 25:39 28:00 53:39 53:34 11,201 135 711 Floortje Plas Zwolle 1986 7e Vsen 27:11 26:32 53:42 53:31 11,211 136 719 Paul Brans Zwolle 1965 83e M35 26:49 26:54 53:42 53:32 11,208 137 772 Martijn van Riele Zwolle 1978 84e M35 26:58 26:46 53:44 53:31 11,211 138 733 Marko Nijmeijer Hasselt 1970 85e M35 27:21 26:32 53:52 53:31 11,211 139 630 Martine Hopman Zwolle 1991 8e Vsen 27:06 26:49 53:54 53:44 11,166 140 869 Tiele Jansen Zwolle 1954 86e M35 26:48 27:09 53:57 53:45 11,163 141 713 Ingmar Wilke Hoogeveen 1988 41e Msen 27:08 26:52 53:59 53:42 11,173 142 625 Kristel Bruinewoud Wezep 1994 9e Vsen 26:54 27:22 54:15 53:59 11,115 143 842 Ron Sulzmann Wezep 1966 87e M35 27:14 27:13 54:27 54:12 11,070 144 723 Ahmet Akseki PEC 1910 1978 88e M35 27:28 27:08 54:36 54:33 10,999 145 724 Regina Mulder PEC 1910 1973 7e V35 27:54 27:05 54:58 54:33 10,999 146 642 Berber Bouma Kampen 1983 10e Vsen 27:10 27:53 55:03 54:57 10,919 147 900 Sander Derksen Zwolle 1982 89e M35 28:06 26:59 55:04 54:51 10,939 148 748 Stefan de Boer Zwolle 1995 42e Msen 27:11 27:56 55:06 54:58 10,916 149 849 Marco de Boer Kampen 1970 90e M35 27:11 27:56 55:06 54:58 10,916 150 685 Frank Herbrink Warmlopers Zwolle 1974 91e M35 26:23 28:48 55:11 55:04 10,896 151 808 Nina Blom PEC 1910 1984 11e Vsen 27:52 27:20 55:12 55:04 10,896 152 674 Nienke Wormgoor Zwolle 1978 8e V35 55:17 55:12 10,870 153 740 Ariena Hoogeveen Zwolle 1969 9e V35 27:26 27:54 55:19 55:14 10,863 154 672 Paulina Bleyie Zwolle 1979 10e V35 27:21 28:04 55:25 55:21 10,840 155 758 Sharyn Moesman Zwolle 1993 12e Vsen 27:18 28:08 55:26 55:14 10,863 156 783 Jeroen Kuiper Zwolle 1988 43e Msen 26:03 29:30 55:33 55:19 10,847 157 703 Herman Jan Verlaan Zwolle 1974 92e M35 55:35 55:29 10,814 158 751 Julian Scheffer Zwolle 2001 44e Msen 28:38 26:59 55:36 55:27 10,821 159 827 Daan Maarhuis Oosterwolde Fr 2001 45e Msen 28:37 26:59 55:36 55:26 10,824 160 753 Alieke de Vries Zwolle 1973 11e V35 27:25 28:13 55:38 55:30 10,811 161 829 Harriet van Veen Zwolle 1979 12e V35 55:40 55:29 10,814 162 839 Henrike Westert Zwolle 1986 13e Vsen 27:52 27:52 55:43 55:21 10,840 163 688 Ale Pietersma Zwolle 1948 93e M35 27:53 27:57 55:50 55:37 10,788 164 640 Marjolijn Enter Warmloper Zwolle 1978 13e V35 56:02 55:56 10,727 165 800 Martin Jacobs Zwolle 1999 46e Msen 28:03 28:00 56:03 55:45 10,762 166 822 Patrick Teggelove Hattemerbroek 1978 94e M35 28:03 28:03 56:06 55:49 10,749 167 826 Judith van der Wijk PEC 1910 1965 14e V35 27:19 28:49 56:08 55:51 10,743 168 715 Ruben Verweij Zwolle 1982 95e M35 27:55 28:21 56:16 56:07 10,692 169 708 Femke Beljon Raalte 1988 14e Vsen 29:50 26:48 56:38 56:15 10,667 170 662 Rudymar Roosberg Genemuiden 1982 96e M35 28:14 28:27 56:41 56:18 10,657 171 707 Albert van der Kolk Zwolle 1954 97e M35 28:47 28:11 56:58 56:38 10,594 172 811 Leandra Schaapman Zwolle 1987 15e Vsen 29:19 27:48 57:07 56:48 10,563 173 876 Marieke Geerds Zwolle 1973 15e V35 28:47 28:25 57:11 56:46 10,570 174 618 Rolf van Pijkeren Zwolle 1973 98e M35 28:26 28:46 57:12 56:58 10,532 175 781 Fleur de Ruiter Zwolle 2001 16e Vsen 28:33 28:45 57:18 57:03 10,517 176 754 Jan Driessen Zwolle 1964 99e M35 29:01 28:22 57:23 57:02 10,520 177 738 Marcel Logtenberg Zwolle 1980 100e M35 29:19 28:09 57:27 57:02 10,520 178 606 Candida Snow Zwolle 1965 16e V35 29:01 28:29 57:29 57:14 10,483 179 734 Karin Nieuwenkamp Zwolle 1963 17e V35 28:46 29:02 57:47 57:37 10,414 180 691 Bastiaan Brassien Zwolle 1973 101e M35 29:28 28:26 57:53 57:30 10,435 181 741 Jeroen Kok Zwolle 1981 102e M35 29:53 28:07 57:59 57:49 10,378 182 865 Lindsay Otten Zwolle 1989 17e Vsen 29:18 28:46 58:04 57:49 10,378 183 828 Karin Peterse PEC 1910 1968 18e V35 29:17 29:08 58:24 58:15 10,300 184 637 Reinbert Kleine Zwolle 1979 103e M35 29:18 29:10 58:27 58:12 10,309 185 838 Sandra Schouten Zwolle 1974 19e V35 29:19 29:09 58:27 58:14 10,303 186 664 Joluca Mondria Zwolle 1975 20e V35 28:14 30:20 58:34 58:29 10,259 187 804 Marijke Smit Zwolle 1990 18e Vsen 28:15 30:21 58:35 58:20 10,286 188 677 Henry Brachten Zwolle 1967 104e M35 29:34 29:04 58:37 58:15 10,300 189 701 Jan ter Horst Zwolle 1975 105e M35 30:07 28:34 58:41 58:20 10,286 190 765 Jarno Heijndijk Zwolle 1987 47e Msen 28:39 30:06 58:45 58:22 10,280 191 820 Nadia Vleugels Zwolle 1985 19e Vsen 29:20 29:29 58:49 58:28 10,262 192 813 Michel Bos IJsselmuiden 1985 48e Msen 30:09 29:06 59:15 59:03 10,161 193 821 Natalie Oosterbroek Hattemerbroek 1981 21e V35 29:18 30:08 59:25 59:07 10,149 194 614 Jenneke van Doorn Zwolle 1980 22e V35 29:32 30:00 59:31 59:26 10,095 195 760 Jan Willem Soetens Zwolle 1952 106e M35 28:51 30:48 59:38 59:25 10,098 196 678 Bertil Oonk Zwolle 1969 107e M35 29:28 30:34 1:00:01 59:38 10,061 197 841 Reint Bergman Zwolle 1970 108e M35 28:25 31:49 1:00:13 59:50 10,028 198 683 Freddy Jansen Zwolle 1960 109e M35 30:09 30:09 1:00:17 59:56 10,011 199 776 Monique Kers-Leunge Vaassen 1981 23e V35 29:56 30:25 1:00:20 1:00:09 9,975 200 686 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 110e M35 29:56 30:28 1:00:24 1:00:14 9,961 201 627 Saskia Naber Zwolle 1962 24e V35 30:25 30:08 1:00:32 1:00:14 9,961 202 695 Marjan Post Zwolle 1982 25e V35 30:26 30:09 1:00:34 1:00:17 9,953 203 694 Saskia Kraan Zwolle 1977 26e V35 30:27 30:08 1:00:35 1:00:17 9,953 204 649 Thayenne Nederbiel Zwolle 1977 27e V35 29:46 30:50 1:00:35 1:00:22 9,939 205 717 Janine Pullen Zwolle 1977 28e V35 30:08 30:38 1:00:45 1:00:29 9,920 206 692 Hannie van Dijk Zwolle 1986 20e Vsen 30:37 30:33 1:01:10 1:01:05 9,823 207 767 Elmer Stamhuis Zwolle 1985 49e Msen 29:59 31:14 1:01:13 1:01:03 9,828 208 796 Elvira Rodriguez Zwolle 1977 29e V35 29:58 31:20 1:01:17 1:00:56 9,847 209 652 Martijn Kamp Zwolle 1976 111e M35 29:58 31:20 1:01:17 1:00:57 9,844 210 611 Gerard van der Gronden Zwolle 1968 112e M35 30:10 31:34 1:01:43 1:01:34 9,746 211 742 Bernard Bos Zwolle 1988 50e Msen 29:51 32:35 1:02:26 1:02:23 9,618 212 743 Laura Gerritsen Zwolle 1985 21e Vsen 29:52 32:34 1:02:26 1:02:23 9,618 213 736 Sjoerd Beljon Zwolle 1989 51e Msen 30:02 32:26 1:02:27 1:02:05 9,664 214 746 Lai Yuk Ip-Chan Zwolle 1968 30e V35 32:06 31:32 1:03:37 1:03:20 9,474 215 654 Janet Stuut Zwolle 1974 31e V35 30:57 34:10 1:05:06 1:05:02 9,226 216 840 Enneke de Jong Zwolle 1987 22e Vsen 32:38 33:32 1:06:09 1:05:47 9,121 217 768 Wim Visscher Zwolle 1983 52e Msen 34:51 36:46 1:11:37 1:11:37 8,378 218 641 Yvonne de Lange Zwolle 1978 32e V35 33:48 38:04 1:11:51 1:11:31 8,390 219 610 Ineke Kramer Zwolle 1962 33e V35 35:33 44:50 1:20:22 1:19:55 7,508